آبشار زیبای شیلوشت ناوان

IMG_20100101_122325download (1) download (2) download (3) download

شیله وشت در فاصله ۲۸کیلومتری شمال شرقی تالش(هشتپر) در امتداد رودخانه کرگانرود قرار دارد. برای رسیدن به روستای شیله وشت باید به ترتیب روستاهای ریک ، ماشین خانه ،کیشون بن ،تنگاب ، نونبلاغ و در نهایت دکلییان(در مجاورت روستای زربیل) را پشت سر بگذاریم و در ادامه روستای شیله وشت ،به روستای سینه هونی ، مریان ، آق اولر وناوان(هتل ناوان) و در نهایت به روستاهای خلخال ختم می شود. لازم بذکر است که ترد وسایل نقلیه در مسیر فوق در تمام فصول سال جریان دارد. و این مسیر تقریبا ۳۵کیلومتر آسفالت می باشد و مابقی مسیر خاکی می باشد و فقط ماشین های شاسی بلند قادر به تردد در آن می باشند.
آبشار شیله وشت آبشاری بسیاز زیبا در سه طبقه در کنار روستائی به همین ناماز توابع تالش قرار دارد .
برای رسیدن به هر آبشار راههای متفاوتی وجود دارد که میبایست ازراهنمایان محلی برای رسیدن به آبشارها استفاده نمود که در فصل تابستان اهالی روستا از کنار رودخانه تا آبشار را طناب کشی نموده که با گرفتن مسیر طناب و ادامه آن می توان به آبشار رسید .
مسیر دسترسی :
شهر تالش و حرکت به سمت کوهپایه و گذر از روستا های ریک و کیش دیبی و رسیدن به سه راهی شیله وشت حدود ۲۵ کیلومتر و از سه راهی تا روستا حدود ۲/۵ کیلومتر می باشد که کل مسیر آسفالت و کوهستانی می باشد .
پس از پارک خودرو تا آبشار حدود ۲۰ دقیقه پیاده روی سبک وجود دارد.

 

 

3 thoughts on “آبشار زیبای شیلوشت ناوان

 • تیر ۱۸, ۱۳۹۵ at ۷:۵۳ ب.ظ
  Permalink

  سلام هزینه اقامت و پذیرایی رو جایی ندیدم توی site اگر ممکنه بفرستید یا بگید کجا میتونم ببینم؟

  پاسخ
  • تیر ۲۸, ۱۳۹۵ at ۸:۵۹ ق.ظ
   Permalink

   سلام شما میتونید با شما ره های ما تماس بگیرید جهت دریافت اطلاعات کامل <با تشکر:مدیریت مرادیان

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>